Věrnostní a benefitní program

Rádi vám vytvoříme nový věrností či benefitní program šitý na míru, případně převezmeme současný, a následně se postaráme o jeho komplexní správu. Výsledkem budou loajálnější a spokojenější klienti, kteří ocení slevy a výhody, které jinde nenajdou. Zároveň věrnostní programy zvyšují vaši konkurenceschopnost a motivují nové potenciální zákazníky, aby si vybrali právě vás.

Vyberte si některý z následujících modelů spolupráce:

A) Tvorba nového programu

Pokud v současnosti žádným programem nedisponujete, rádi jej pro vás vytvoříme a postaráme se o jeho komplexní správu. V rámci spolupráce poskytneme vašim klientům stovky výhodných nabídek a slev a zároveň se postaráme o jejich oslovení, prostřednictvím webu, aplikace, newsletterů apod.

B) Převzetí stávajícího programu vč. správy

Rádi převezmeme váš stávající věrnostní program pod naší správu, rozšíříme nabídku benefitů a poradíme, jak program případně vylepšit a upravit na základě našich letitých zkušeností.

C) Rozšíření stávajícího programu o naši nabídku

Poslední variantou spolupráce je rozšíření vašeho stávajícího programu o naši bohatou nabídku benefitů pro vaše klienty. Program nadále zůstává pod vaši správou, jsme vám k dispozici pro případné konzultace a poradenství.

Aktuálně zapojení

Níže naleznete aktuálně zapojené loyalty a benefitní programy, jejichž prostřednictvím oslovujeme statisíce uživatelů v Česku a na Slovensku. Rádi pomůžeme i vám, oslovte nás prostřednictvím kontaktů níže a společně najdeme vhodné řešení.

Nabídněte svým klientům
atraktivní slevy a výhody!

Kontaktujte nás a najdeme optimální řešení.

David Nábělek

co-founder

david.nabelek@knihavyhod.cz
+420 607 907 993

Martin Janata

co-founder

martin.janata@knihavyhod.cz
+420 602 600 604