Oslovte 700 000
zákazníků v Česku
a na Slovensku!

Kniha Výhod je unikátní projekt slevových kupónů, které se díky spolupráci s loyalty a benefitními programy dostanou k 700 000 unikátním zákazníkům.

Oslovte

700 000 unikátních uživatelů

v produktivním věku 25 - 45 let
+

Segmentujte

na základě nákupního chování, demografie, geografie

a dalších proměnných
+

Získejte

nové zákazníky, vyšší loajalitu současných a zvýšení povědomí vaší značky

Přidejte se ke stovkám zapojeným partnerům:

Jak to funguje?

Pokud se chcete se svou nabídkou zapojit, zanechte nám kontakt prostřednictvím formuláře níže. Ozveme se vám zpět a doladíme s vámi všechny potřebné detaily a formální náležitosti. Z vaší strany se následně jedná pouze o dodání vhodných podkladů (logo, fotka, popis), o vše ostatní se již postaráme my:

1.

Definujeme cílovou skupinu

Společně si určíme relevantní cílovou skupinu a my vám na základě analýzy našich dat specifikujeme její chování. To jsou klíčové vstupy pro další kroky.

2.

Navrhneme kampaň

Na základě analýzy dat vám doporučíme, jak vaši cílovou skupinu zacílit, jaká forma nabídky pro ni bude atraktivní, do kterého loyalty programu se zapojit či jak dlouho by měla kampaň trvat.

3.

Spustíme kampaň

Vaše nabídka se dostane ke statisícům uživatelů, v případě zájmu ji rádi podpoříme notifikacemi, newsletterem apod. a budeme sledovat, jak si v konkurenci ostatních slev vede. Na základě prvních dat rádi navrhneme případné úpravy.

4.

Vyhodnotíme výsledky

Po skončení kampaně vám poskytneme vyhodnocení a vy tak dostanete informace o celkovém zásahu a dalších metrikách. Rádi tato data spojíme s vašimi daty, abychom společně mohli kampaň zhodnotit.

Kde se vaše nabídka objeví?

Níže naleznete aktuálně zapojené loyalty a benefitní programy, jejichž prostřednictvím se vaše nabídka dostane ke statisícům uživatelům v Čechách a na Slovensku. Pilně pracujeme na tom, aby k níže uvedeným brzy přibyly další zapojené programy.

Chcete vybudovat či zapojit svůj věrnostní program?